Благодійний фонд ВНТУ

Для довідки, оприлюднюємо коротку інформацію про роботу організації, зокрема про отримані надходження та придбані матеріально-технічні цінності подаровані до Вінницького національного технічного університету (за попередній період роботи).

Восени 2014 року було проведено звітно-виборчу конференцію благодійної організації БФ ВНТУ. За результатами якої було оновлено керівні органи.

В період з 1 січня до 1 вересня 2016 році було залучено 42 350 гривень, в 2015 році – 32 400 гривень, а в 2014 році – 97 100 гривень.

Зазначені суми було залучено за результатами плідної співпраці. Протягом зазначеного періоду саме завдяки ініціативи професорів – Павлова С. В., Злепка С. М., Осадчука О. В., Месюри В. І., Кухарчука В. В., Петрука В. Г., Бісікала О. В., Грушка О. В., Кучерука В. Ю., Семенова А. О., проректора Ковальчука В. І. студентів з локального осередку Ради студентів технічних університетів Європи BEST Vinnytsia.

Отримані кошти були спрямовані на:

• навчально-науковий центру розробки радіотехнічних комплексів систем та приладів „Небесна Долина” при ВНТУ;
  • інститут магістратури, аспірантури та докторантури;
  • організація і проведення Всеукраїнської студентської олімпіади ВСОРТ- 2015 та ВСОРТ-2016.
  • організація і проведення Всеукранської студентської олімпіади з програмування 2015 року;
З моменту заснування до 1 вересня 2016 року за пропозиціями від студентів та співробітників університету, керівництвом благодійного фонду передано у Вінницький національний технічний університет:
- автомобіль ЗАЗ 110557 2001 року випуску;
- два телевізори 19" Samsung LE-19D450;
- один генератор сигналів Siglent SDG-1010
- чотири осцилографа цифрових Siglent SDS1022DL
- два ноутбуки Aser TravelMate P253-E-10002G 50 Mnks
- вісімдесят чотири книги „Основи метрології та електричних вимірювань.
Підручник” (21 шт); „Теоретичні основи електротехніки. Електромагнітне поле.
Підручник” (21 шт); „Теоретичні основи електротехніки. Перехідні процеси в лінійних колах. Синтез лінійних кіл. Електричні та магнітні нелінійні кола.
Підручник” (21 шт); „Теоретичні основи електротехніки. Усталені режими лінійних електричних кіл із зосередженими та розподіленими параметрами.
Підручник”" (21 шт).
- будівельні матеріали для створення міжкафедральної навчальної лабораторії на базі технічних засобів автоматизації, що виготовляються та надаються компанією «СВ АЛЬТЕРА»;
- енергоефективні світильники та лампи;
- витратні матеріали;
- канцелярські товари;
- картриджі для принтерів; та інші малоцінні швидкозношувані предмети.